25 inspiracji na dobry Content Marketing

Stuart Miles/FreeDigitalPhotos.net

25 inspiracji na dobry Content Marketing. Udana kampania content marketingowa to przede wszystkim pomysł na wysokiej jakości treści. Prowadząc kampanię lub bloga naturalne jest, że szukamy inspiracji. Jak wykorzystywać nasze otoczenie biznesowe, aby tworzyć treści, które zyskują pozytywne reakcje, są chętnie linkowane i otrzymują opinie zwrotne?

Regularne tworzenie wartościowych treści to niewątpliwie spore wyzwanie. W roku 2014, nazywanym w branży często rokiem Content Marketingu, wydaje się, że wszyscy tworzą treści.

Jednak zdecydowana większość z nich ginie w odmętach Internetu, a tylko niektóre trafiają na szczyty wyników wyszukiwania Google lub roznoszą się wirusowo w mediach społecznościowych. Produkcja wartościowych treści to ciężka praca, a największą trudnością jest dobór tematyki.

Nie da się podać gotowych tematów uniwersalnych, pasujących do każdej branży, jedyne co można zrobić, to wskazać pomysły na ich poszukiwanie i identyfikację. Poniżej przedstawiamy 25 inspiracji pomocnych w procesie pozyskiwania tematów. Mogą one zmienić strategię doboru tematyki treści i ostatecznie zwiększyć skuteczność działań content marketingowych. Poniższe pomysły zakładają, że nośnikiem naszych treści jest blog, mogą się jednak one odnosić także do publikacji w mediach zewnętrznych, na profilach społecznościowych lub w innym kanale dystrybucji treści.

Cały Artykuł “25 inspiracji …” Przeczytasz Na Blogu mamstrartup.pl:

http://mamstartup.pl/poradnik/5500/25-inspiracji-na-dobry-content-marketing

Stanisław Mesjasz buduje listę kontaktów
___________________
Pozdrawiam 
Stanisław Mesjasz
smesjasz.pl