MIEĆ ŻYCIE DLA SIEBIE – Czy MIEĆ ŻYCIE DLA SIEBIEmyślałeś/aś kiedyś jak by to było.

“Gdyby odjąć czas poświęcony na sen, dojazd do pracy, samą pracę i wypełnianie codziennych obowiązków, większość ludzi nie pozostałoby więcej niż godzina lub dwie dziennie, aby robić to, czego pragną, a zresztą czy mieliby na to pieniądze?”  Cytat z książki Dona Failli „45 sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie”.

Ta książka zainspirowała mnie do zmiany swego stylu życia, tj. ; zmiany sposobu myślenia, mojego postępowania, pozytywnego podejścia do różnych  spraw i sytuacji, w sposób inny niż dotychczas.

Zmieniła mój tok postrzegania dotyczący sposobu myślenia o biznesie w ogóle, a o biznesie sieciowym w szczególności.

 Z tej właśnie książki dowiedziałem się między innymi :

 • Co to jest MLM, biznes partnerski ?
 • Ile i w jaki sposób powinienem zapraszać ludzi do biznesu ?
 • W jaki sposób działać ?
 • W jaki sposób powinienem budować podstawy swego biznesu ?
 • Co to znaczy mieć w strukturze “Złoty statek” ?
 • Jak mogę trafić do potencjalnego klienta ?
 • Jak wykorzystać swój czas ?
 • Płomyk, płomień czy ognisko, co to znaczy ?
 • Jak się motywować i ten zapał wykorzystać ?
 • Jakie są zasady pracy rozłożone w czasie ?
 • Nauka, nauka i jeszcze raz nauka, dlaczego tak dużo ?
 • Jakie mogą być rezultaty mojego Biznesu ?
 • Co zrobić z KASĄ ?(masz jakiś pomysł)

W założeniu tej książki jest to, że masz „Marzenie” które chcesz zrealizować. Dla jednych będzie to własny domek z ogródkiem, dla innych zakup nowego samochodu lub wczasy na Bora Bora lub inne,.I aby to osiągnąć, musisz wyrazić chęć realizacji tego marzenia, poprzez zmianę podejścia do „systemu” w którym jesteś, oczywiście z zastrzeżeniem, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Czytając pierwsze rozdziały tej książki zrozumiesz na czym polega biznes sieciowy i co Ty musisz zrobić, aby zaistnieć w takiej sytuacji. Jaki wkład pracy czeka Cię na początku tej drogi. Nie wierz nikomu, kto mówi Ci że przystępując do biznesu polecanego przez tę osobę, nie musisz nic robić, a pieniądze same wpływają na Twoje konto bankowe. Żaden biznes nie istnieje bez pracy (Twoja, osób z Tobą współpracujących czy też, jeżeli mówimy o biznesie tradycyjnym, praca pracowników), jaką trzeba wykonać, aby osiągnąć sukces.

Ta książka pokaże Ci jak masz postępować z innymi którzy podjęli współpracę z Tobą, aby wasza współpraca była owocna dla obu stron. To nie sztuka zarobić w biznesie powiedzmy 100 złotych. Lepszym rozwiązaniem byłoby, aby 100 osób współpracujących z Tobą dało Ci zysk  w postaci 1 złotówki z każdej osoby – mniej pracy wykonanej osobiście, a efekt ten sam. W ten sposób nie tylko Ty zarobisz pieniądze, ale również zarobią osoby z Tobą współpracujące. Grupa taka łatwiej wykona postawione przed nią zadania (mniej pracy przypadającej na jedną osobę), łatwiej pokona pojawiające  się trudności, łatwiejsze będzie budowanie biznesu i wspieranie się. Wzajemne motywowanie przyczyni się do osiągnięcia tego wymarzonego SUKCESU.

 Jeżeli osoby którym zaproponujesz biznes, według książki „45 sekundowa prezentacja, która …”, nie zrozumieją zasad marketingu sieciowego, to na pewno  nie przystąpią do tego biznesu. Na początku swojej drogi w biznesie sieciowym musisz brać pod uwagę z iloma osobami chcesz współpracować, aby ich nauczyć tego biznesu. Jeśli się tego nie nauczą wypadną  z gry.

A Ty masz swoją ulubioną książkę która inspiruje Cię do działania ?

W jaki sposób pozyskujesz ludzi do swojego biznesu ?

Stanisław Mesjasz buduje listę kontaktów

___________________
Pozdrawiam 
Stanisław Mesjasz
smesjasz.pl