Nowa jakość życia CaliVita

Swoboda wyboru

Każdy klubowicz kreuje swój własny sposób pracy bez jakiegokolwiek reżimu, narzuconego odgórnie.

Niezależność finansowa

CaliVita® International gwarantuje dochód proporcjonalny do poświeconego czasu, energii oraz usyskanych rezultatów. Twoja praca oraz wola uczenia się i poznawania nowych możliwości może zagwarantować bezpieczeństwo finansowe. Wszystko jest w Twoich rękach.

Sukces i uznanie

CaliVita® International otwiera drzwi do sukcesu każdemu, bez względu na jego wykształcenie, pochodzenie, wiek, itp. Sami kreujemy własny sukces.

Praca zespołowa

Dobór współpracowników również zależy wyłącznie od nas. Dobry menedżer dba o rozwój swojej grupy i atmosferę między współpracownikami. Nierzadko zdarza się że sama atmosfera zachęca do rozpoczęcia współpracy. Należy również pamiętać, że sukces naszych współpracowników jest naszym sukcesem.

Zdrowie

Praca w CaliVita® International zobowiązuje do zdrowego trybu życia. Nasze suplementy są doskonałe nie tylko dla naszych klientów, ale również dla nas samych. Firma zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju informacji dostępnych na temat naszych produktów, ich składu, skuteczności.

Seminaria i Szkolenia

CaliVita® International regularnie organizuje szkolenia dla swoich klubowiczów. Każdy może nauczyć się od najlepszych Menedżerów firmy różnych sposobów na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów. Może również rozszerzyć swoją wiedzę na temat produktów, poprzez prezentacje osób związanych ze środowiskiem medycznym. Szkolenia to doskonała okazja, aby wykorzystać swoją przynależność to sieci klubowiczów. Możliwość dyskusji, wyrażania opinii, jak również dzielenie się własnymi doświadczeniami pozwala na doskonalsze ukształtowanie własnego systemu pracy.

Najbardziej aktywni Menedżerowie, w uznaniu za swój wysiłek i wkład w sukces firmy, są raz w roku zapraszani przez CaliVita® International na Międzynarodowe Seminarium Sukcesu.

Należy zaznaczyć, że uczestnikiem seminarium jest sam założyciel i prezes CaliVita® International – Gerry G.Hargitai. Co więcej, miejscem organizacji seminarium są egzotyczne kurorty, w których obok zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy i znajomości uczestnicy mają zagwarantowany czas na relaks i rozrywkę.