O mnie

Witaj na moim blogu

Mam na imię Stanisław. W swoim życiu przeszedłem różne etapy pracy. Począwszy od pracy na umowę zlecenie, następnie praca na etacie (dobrze płatna, ale w trudnych warunkach). I z tej tak zwanej  „strefy komfortu” przejście na swój własny biznes tradycyjny, gdzie przepracowałem dzieścia… lat. Pozostałością  po biznesie tradycyjnym została mi niezależność podejmowania decyzji i swoboda tego, że powinienem robić to co lubię.

 Wyznaję zasadę:

„Jeśli chcesz nauczyć się pływać wejdź do wody.
Żaden stan umysłu Ci w tym nie pomoże, jeśli zostaniesz na suchym lądzie.”
Bruce Lee    

Tak właśnie  jest. Wiem co mówię, sam to przeszedłem.

Hobby

Uwielbiam przebywać na łonie naturyzwiedzać ciekawe miejsca, poznawać ciekawych ludzi oraz np. zajmować się uprawą przydomowego ogródka. W którym to miejscu „pracuję odpoczywając” jak i „odpoczywam pracując” – wszelkie stresy najlepiej rozładować na świeżym powietrzu. Jednocześnie mam tu na uwadze, że warzywa i owoce z własnego ogródka, to samo zdrowie, więc wykorzystuje to do maksimum. W swoim życiu lubię poczytać ciekawą książkę i także rozwiązywać krzyżówki, w ramach treningu szarych komórek.
Muszę dodać jeszcze jedno „amatorskie” hobby – genealogia swojej rodziny. Moją pasją jest też fotografowanie i z każdej „wyprawy turystycznej” przywożę setki zdjęć (może rzadko się nimi chwalę, ale mam ich tysiące).
Dodam jeszcze o swojej pracy nad „Rozwojem Osobistym” oraz zajmowanie się „Informatyką„, które też powinienem traktować jako hobby – bo przecież lubię się tym zajmować.

Pokrótce przedstawiłem Tobie moją historię o mnie, która da ci możliwość bliższego poznania mnie.

 Moje motto:    

Mieć życie dla siebie!

Stanisław Mesjasz buduje listę kontaktów
___________________
Pozdrawiam 
Stanisław Mesjasz
smesjasz.pl