Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

1. Czytając, przeglądając czy używając stronę http://smesjasz.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.

2. Jako właściciel strony  http://smesjasz.pl zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

3. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób w/w stronę lub kursy dostępne na tej stronie obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

4. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników tej strony. Dbam o Twoją prywatność. Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać strony i nie zapisywać się na kurs online.

5. W czasie korzystania z w/w strony możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

6. Zapisanie się na kurs e-mailowy wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i poprawnego adresu e-mail. Oba te pola są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej kursu online. Imię pozwala mi zwracać się do czytelników po imieniu.

7. Niezapowiedziane wiadomości – zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej z http://smesjasz.pl . Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do tematyki rozwoju osobistego, e-biznesu, zarabiania pieniędzy, niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez sponsora wspierającego kurs technik motywacyjnych.

8. Niektóre obszary http://smesjasz.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

9. Wyłączenie Odpowiedzialności. Stworzyłam tę stronę, aby pomagać czytelnikom osiągnąć sukcesy w życiu. Mimo, że prezentuję sprawdzone rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co daję. Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

10. Właściciel strony  http://smesjasz.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Przykładam dużą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy będą tu publikować swoje reklamy byli wiarygodni, pomimo to nie mogę odpowiadać za ich czyny.

Dziękuję za Twoje zaufanie!

Stanisław Mesjasz
Właściciel http://smesjasz.pl

„Powrót na stronę główną”

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *